Hodnotenie: 8.00/10 (6 Hlasov) nehlasovali ste

Svetlo Bioptron

Výhody svetla z biolámp Bioptron

Svetlo z biolampy Zepter Bioptron má biostimulačné účinky na bunky.

 

Svetlo biolampy Zepter Bioptron cez štruktúru v bunke:

  • harmonizuje medabolické procesy   
  • posilňuje imunitný systém
  • stimuluje regeneračné a liečivé procesy celého organizmu

Výnimočné vlastnosti biolampy Zepter Bioptron umožňujú svetlu preniknúť nielen do pokožky, ale aj do tkanív, ktoré sa nachádzajú pod ňou.

Preto pozitívne účinky svetla z biolampy Zepter Bioptron nie sú obmedzené iba na liečenie pokožky, ale majú priaznivé účinky na celý organizmus.


Vlastnosti svetla biolampy Zepter Bioptron:

1) polarizácia

Svetlo z biolampy Zepter Bioptron je polarizované svetlo: jeho vlny sa pohybujú výlučne v paralelných rovinách. Svetlo vyžarované pomocou biolampy Zepter Bioptron dosahuje stupeň polarizácie nad 95%.

Polarizácia svetla biolampy Bioptron

2) monofarebnosť

Svetlo z biolampy Zepter Biopton je polychromatické (viacfarebné) svetlo. To znamená, že obsahuje nie len jednu vlnovú dĺžku (ako laserové svetlo), ale širokú škálu viditeľného svetla a časť infračerveného spektra. Rozsah vlnovej dĺžky vsetla BIOPTRON je od 480 do 3 400 nm. Elektromagnetické spektrum biolampy Zepter Bioptron neobsahuje UV žiarenie !

 

Farebné spektrum biolámp Bioptron

3) inkoherencia

V porovnaní s laserovým svetlom je svetlo z biolampy Zepter Bioptron inkoherentné – fázovo posunuté. Znamená to, že svetelné vlny nie sú synchornizované.

 

Inkoherentnosť biolámp Bioptron

4) nízkoenergetické svetlo

Svetlo produkované pomocou biolampy Zepter Bioptron má nízku koncentráciu energie. Táto energetická hustota má biostimulačné účinky, čo znamená, že svetlo pozitívnym spôsobom stimuluje rozličné biologické procesy v organizme.

 

 

balík od 4,00 € 

dobierka +1 €