Hodnotenie: 8.36/10 (14 Hlasov) hlasovali ste

biolampa MediLight - biolampa pre domácnosti

Liečebná lampa vyžaruje lineárne polarizované svetlo s liečebným účinkom s vlnovou dĺžkou 480-750 nm, takže hlavne z oblasti viditeľného svetla a blízko infračerveného svetla. Zariadenie nevyžaruje nežiadúce a pre kožu škodlivé ultrafialové (UV) svetlo. Liečebnou lampou MediLight vyžarované svetlo pôsobí na ošetrované miesto stálou intenzitou. Naším cieľom je ponúknuť spotrebiteľovi aj ergonomicky a esteticky čo najdokonalejší liečebný prístroj. Ožarovaním priamo postihnutého miesta stimulujeme poškodené bunky zvonka a pôsobením kolorterapie (po nasadení filtra vhodnej farby) a ožarovaním vhodného orgánu stimulujeme bunky zvnútra.

 

Spôsoby požitia lampy

 

Lampa pracuje v dvoch módoch, ktoré sa navolia prepínačom v rukoväti prístroja. Štandardne je lampa vypnutá, keď je kolískový prepínač v strednej polohe 0.

 

V I. polohe sieťového prepínača pracuje liečebná lampa MediLight bez zvukovej signalizácie nepretržite 20 minút. Po uplynutí času terapie 20 minút prístroj automaticky vypne žiarovku.

 

V II. polohe prepínača liečebná lampa MediLight signalizuje dobu činnosti zvukovými signálmi. Pri rozsvietení lampy a po každej uplynutej minúte sa ozve krátke pípnutie. Na konci 5. minúty sa ozve jedno dlhé pípnutie, na konci 10. minúty sa ozvú dve, na konci 15. minúty tri a na konci 20. minúty štyri dlhé pípnutia. Po 20. minútach, resp. po štyroch dlhých pípnutiach sa halogénová žiarovka automaticky vypne. V oboch prípadoch po vypnutí žiarovky ventilátor bude žiarovku chladiť naďalej.

 

 

Použitie kolorterapie

 


Kolorterapia podstatným spôsobom dopĺňa liečbu polarizovaným svetlom. Ak liečbu polarizovaným svetlom odporúčame použit hlavne pri akútnych problémoch, kolorterapiu je vhodné použiť pri chronických problémoch. Kolorterapia dopĺňa liečbu polarizovaným svetlom a skracuje dobu liečenia.

Základná charekteristika farieb:

 

  • FIALOVÁ farba – je farbou duchovného života, spiritualizmu
  • MODRÁ farba – je farbou pokoja a mieru
  • ZELENÁ farba – rovnováha a harmónia
  • ŽLTÁ farba - sila a elán
  • ORANŽOVÁ farba – úspech a dynamika
  • RUŽOVÁ farba – je farbou bezpečnosti a nežnosti
  • ČERVENÁ farba – dodáva energiu a silu

 

Výhody 7 filtrov !

V porovnaní s konkurenčnými biolampami, ktoré majú zbudované filtre, je toto riešenie:

 

  • veľmi ekonomické a cenovo výhodné
  • bioterapia až 7 farbami !
  • účinok je taký istý !

 

balík od 4,00 € 

dobierka +1 €